Zimní běžecký pohár

11. března 2018

Do zimního nedělního běhání, které pořádá Čenda Filinger už 16.rokem pod zkratkou ZBP, se zapojilo celkem 33 běžců z klubu VS Kadaň !!! Někteří si zaskočili jen občas, ale máme mezi sebou borce, kteří zvládli téměř kompletní pohár. Jsou to Šíma, Karča, Michal Ž. a Vlastík se 17 závody. Pochvalu zaslouží i další, kteří absolvovali víc než polovinu závodů (Hanička, Natálka, Viki, Patrik, Filip Š., Matoušek, Vojta, Dáša, Dita, Tom H). Zimní běhání je velmi pestré a náročné, takže si všichni pravidelní účastníci výrazně vylepšili fyzičku a bojovného ducha, což jistě uplatní i na vodě. Na všechny jsme velmi pyšní, nejen na medailisty v jednotlivých kategoriích (2. Viki, 3.Karča a sourozenci Šmátralovci), ale i na naše bramboráře (Vlastík, Dáša, Patrik, Míša, Šíma). A vlastně i úplně na všechny, jste fakt borci!!

nade