Zimní běžecký pohár

autor: | 11. Bře 2018 | Nezařazené

Do zimního nedělního běhání, které pořádá Čenda Filinger už 16.rokem pod zkratkou ZBP, se zapojilo celkem 33 běžců z klubu VS Kadaň !!! Někteří si zaskočili jen občas, ale máme mezi sebou borce, kteří zvládli téměř kompletní pohár. Jsou to Šíma, Karča, Michal Ž. a Vlastík se 17 závody. Pochvalu zaslouží i další, kteří absolvovali víc než polovinu závodů (Hanička, Natálka, Viki, Patrik, Filip Š., Matoušek, Vojta, Dáša, Dita, Tom H). Zimní běhání je velmi pestré a náročné, takže si všichni pravidelní účastníci výrazně vylepšili fyzičku a bojovného ducha, což jistě uplatní i na vodě. Na všechny jsme velmi pyšní, nejen na medailisty v jednotlivých kategoriích (2. Viki, 3.Karča a sourozenci Šmátralovci), ale i na naše bramboráře (Vlastík, Dáša, Patrik, Míša, Šíma). A vlastně i úplně na všechny, jste fakt borci!!

nade

Předchozí články

Informace k závodům pořádaným naší TJ

Vzhledem k současnému stavu jsou letošní závody v rychlostní kanoistice - Kadaňský Kilometr a Memoriál Karla Leštiny zrušeny. Závody malých dračích lodí Kadaňský Drak se také ruší, s tím, že po dohodě s vedoucím oddílu budou draci hledat možnost uspořádání těchto...

Vyjádření k současnému nouzovému stavu.

K dnešnímu dni dochází k uvolňování některých opatření v režimu nouzového stavu. Naše TJ však zatím nebude měnit nastavená opatření. Vstup do posilovny a šaten bude i nadále uzavřen a horní loděnice také. Pokud se týká posilovny tak nejsme schopni zajistit nastavená...