Zimní příprava byla náročná

autor: | 11. Bře 2018 | Nezařazené

Do zimní přípravy se zapojil celý oddíl velmi zodpovědně na mnoha frontách. Do sportování se zapojily všechny věkové kategorie hned v pondělí (plavání v Žatci), ve středu se posilovalo a protahovalo v tělocvičně a v neděli závodilo v rámci Zimního běžeckého poháru. Naši eliťáci si samozřejmě ve zbývajících dnech přidali posilovnu. Při slavnostních příležitostech, jako je státní svátek či Silvestr, se vyrazilo na pěší túru na Úhošť. Závěr zimní sezóny strávil celý oddíl na běžkařském soustředění na Eduardu. Společné sportování nám přidalo na fyzické i psychické síle, odolnosti a vytrvalosti a parádně stmelilo kolektiv. Už se těšíme, až své celozimní snažení předvedeme na prvních závodech.
silvestr

Předchozí články

Informace k závodům pořádaným naší TJ

Vzhledem k současnému stavu jsou letošní závody v rychlostní kanoistice - Kadaňský Kilometr a Memoriál Karla Leštiny zrušeny. Závody malých dračích lodí Kadaňský Drak se také ruší, s tím, že po dohodě s vedoucím oddílu budou draci hledat možnost uspořádání těchto...

Vyjádření k současnému nouzovému stavu.

K dnešnímu dni dochází k uvolňování některých opatření v režimu nouzového stavu. Naše TJ však zatím nebude měnit nastavená opatření. Vstup do posilovny a šaten bude i nadále uzavřen a horní loděnice také. Pokud se týká posilovny tak nejsme schopni zajistit nastavená...