Zimní příprava byla náročná

11. března 2018

Do zimní přípravy se zapojil celý oddíl velmi zodpovědně na mnoha frontách. Do sportování se zapojily všechny věkové kategorie hned v pondělí (plavání v Žatci), ve středu se posilovalo a protahovalo v tělocvičně a v neděli závodilo v rámci Zimního běžeckého poháru. Naši eliťáci si samozřejmě ve zbývajících dnech přidali posilovnu. Při slavnostních příležitostech, jako je státní svátek či Silvestr, se vyrazilo na pěší túru na Úhošť. Závěr zimní sezóny strávil celý oddíl na běžkařském soustředění na Eduardu. Společné sportování nám přidalo na fyzické i psychické síle, odolnosti a vytrvalosti a parádně stmelilo kolektiv. Už se těšíme, až své celozimní snažení předvedeme na prvních závodech.
silvestr

Poslední články

Valná hromada TJ VS Kadaň Z.s.

Dne 14.12.2021 v 17:00 hod se na Loděnici TJ uskuteční Valná hromada TJ Vodní sporty Kadaň z.s. Program: zahájení volba návrhové a mandátové komise projednání návrhu na změnu stanov seznámení s hospodařením TJ výroční zprávy oddílů zpráva mandátové komise...