Zimní soustředění Eduard 2018

11. března 2018

V sobotu 3.3. ve 13 hodin vyrazil od loděnice autobus plný lyží, hůlek, dětí, teenegerů i dospěláků. Cíl byl jasný, i když bus málem nedorazil – biatlonové středisko Eduard. Od prvního dne jsme pilně běžkovali – nejprve průzkum areálu, ale od neděle pravidelné výpravy na Krušnohorskou magistrálu. Ke zkušeným běžkařům se postupně přidávali i ti, kteří si prkýnka na nohy nasadili poprvé až v sobotu či neděli. Poslední páteční výpravy k oblíbenému Krmelci se zúčastnili i dva nejmenší lyžaři – Miki a Hyneček. Kromě dřiny ve stopě jsme si stihli také užívat. Trenéři a rodiče připravili spoustu lahůdek, třeba biatlonový závod s paintbolkou, soutěž v bobování, hledání pokladu a sněhové pečení buřtů.Všech radovánek se zúčastnilo cca 35 kanoistů (počet se měnil díky návštěvám rodičů a dalších přátel). Velké poděkování patří tetám z kuchyně – Naďce, Jítě a Hance, které byly jako vždy usměvavé, i když vařit tak skvělé jídlo pro tolik náročných strávníků v trošku bojových podmínkách je velmi náročné. Děkujeme i předsedovi – za skvělou organizaci a hlavně oslavu MDŽ. Díky všem trenérům, rodičům i malým i větším sportovcům – bylo to skvělé!!

výlet lyžaři exploring lyzak lyza biatl biat sjezdivka tjvs