Zimní soustředění Eduard 2018

autor: | 11. Bře 2018 | Nezařazené

V sobotu 3.3. ve 13 hodin vyrazil od loděnice autobus plný lyží, hůlek, dětí, teenegerů i dospěláků. Cíl byl jasný, i když bus málem nedorazil – biatlonové středisko Eduard. Od prvního dne jsme pilně běžkovali – nejprve průzkum areálu, ale od neděle pravidelné výpravy na Krušnohorskou magistrálu. Ke zkušeným běžkařům se postupně přidávali i ti, kteří si prkýnka na nohy nasadili poprvé až v sobotu či neděli. Poslední páteční výpravy k oblíbenému Krmelci se zúčastnili i dva nejmenší lyžaři – Miki a Hyneček. Kromě dřiny ve stopě jsme si stihli také užívat. Trenéři a rodiče připravili spoustu lahůdek, třeba biatlonový závod s paintbolkou, soutěž v bobování, hledání pokladu a sněhové pečení buřtů.Všech radovánek se zúčastnilo cca 35 kanoistů (počet se měnil díky návštěvám rodičů a dalších přátel). Velké poděkování patří tetám z kuchyně – Naďce, Jítě a Hance, které byly jako vždy usměvavé, i když vařit tak skvělé jídlo pro tolik náročných strávníků v trošku bojových podmínkách je velmi náročné. Děkujeme i předsedovi – za skvělou organizaci a hlavně oslavu MDŽ. Díky všem trenérům, rodičům i malým i větším sportovcům – bylo to skvělé!!

výlet lyžaři exploring lyzak lyza biatl biat sjezdivka tjvs

Předchozí články

Informace k závodům pořádaným naší TJ

Vzhledem k současnému stavu jsou letošní závody v rychlostní kanoistice - Kadaňský Kilometr a Memoriál Karla Leštiny zrušeny. Závody malých dračích lodí Kadaňský Drak se také ruší, s tím, že po dohodě s vedoucím oddílu budou draci hledat možnost uspořádání těchto...

Vyjádření k současnému nouzovému stavu.

K dnešnímu dni dochází k uvolňování některých opatření v režimu nouzového stavu. Naše TJ však zatím nebude měnit nastavená opatření. Vstup do posilovny a šaten bude i nadále uzavřen a horní loděnice také. Pokud se týká posilovny tak nejsme schopni zajistit nastavená...