Vážení kamarádi , přátelé , chtěli bychom Vás oslovit – upozornit , na každoroční anketu Sportovec roku . V uvedené anketě máme opět i my horká želízka a je jen na Vás komu dáte svůj hlas. Prosím hlasujte ve všech kategoriích , neboť ve všech třech máme své členy. Odkaz na anketu viz níže.

autor: | 20. Pro 2019 | Rychlostní kanoistika

Předchozí články

Informace k závodům pořádaným naší TJ

Vzhledem k současnému stavu jsou letošní závody v rychlostní kanoistice - Kadaňský Kilometr a Memoriál Karla Leštiny zrušeny. Závody malých dračích lodí Kadaňský Drak se také ruší, s tím, že po dohodě s vedoucím oddílu budou draci hledat možnost uspořádání těchto...

Vyjádření k současnému nouzovému stavu.

K dnešnímu dni dochází k uvolňování některých opatření v režimu nouzového stavu. Naše TJ však zatím nebude měnit nastavená opatření. Vstup do posilovny a šaten bude i nadále uzavřen a horní loděnice také. Pokud se týká posilovny tak nejsme schopni zajistit nastavená...