Kadaňský Drak se uchýlil k ročnímu odpočinku po náročném klání a ve svém doupěti už spřádá plány na příští ročník svých závodů. Letošní ročník se povedl a jsme rádi za první oficiální Školní pohár , kterého se zúčastnilo 7. posádek. To je příslib dalšího pokračování těchto netradičních závodů v našem městě. Ještě jednou díky všem zúčastněným a pořadatelům . V příloze najdete odkaz na fotogalerii p.Kozelka . Mějte se Fajn a zachovejte nám přízeň i do dalších let. Ps. výsledky a slíbená videa z cílové kamery dodáme hned po závodech Kadaňského kilometru , na které Vás tímto zveme . Závody se konají 18.06.+19.06.2016 opět na Kadaňském stupni.

autor: | 17. Čvn 2016 | Nezařazené

 

odkaz na fotogalerii

Předchozí články

Informace k závodům pořádaným naší TJ

Vzhledem k současnému stavu jsou letošní závody v rychlostní kanoistice - Kadaňský Kilometr a Memoriál Karla Leštiny zrušeny. Závody malých dračích lodí Kadaňský Drak se také ruší, s tím, že po dohodě s vedoucím oddílu budou draci hledat možnost uspořádání těchto...

Vyjádření k současnému nouzovému stavu.

K dnešnímu dni dochází k uvolňování některých opatření v režimu nouzového stavu. Naše TJ však zatím nebude měnit nastavená opatření. Vstup do posilovny a šaten bude i nadále uzavřen a horní loděnice také. Pokud se týká posilovny tak nejsme schopni zajistit nastavená...