Kvapem se blíží termín závodů malých dračích lodí – Kadaňský Drak , pro potenciální zájemce je nejvyšší čas na podání přihlášky formou e.mailu na dracikadan@seznam.cz a zde si také zamluvit termín tréninkové jízdy. Mějte se Fajn !

autor: | 24. Kvě 2016 | Nezařazené

Předchozí články

Informace k závodům pořádaným naší TJ

Vzhledem k současnému stavu jsou letošní závody v rychlostní kanoistice - Kadaňský Kilometr a Memoriál Karla Leštiny zrušeny. Závody malých dračích lodí Kadaňský Drak se také ruší, s tím, že po dohodě s vedoucím oddílu budou draci hledat možnost uspořádání těchto...

Vyjádření k současnému nouzovému stavu.

K dnešnímu dni dochází k uvolňování některých opatření v režimu nouzového stavu. Naše TJ však zatím nebude měnit nastavená opatření. Vstup do posilovny a šaten bude i nadále uzavřen a horní loděnice také. Pokud se týká posilovny tak nejsme schopni zajistit nastavená...