Zimní běžecký pohár úspěšně zahájen

8. listopadu 2017

Zima už se blíží a v neděli nás čeká již 3.kolo tradičního běžeckého seriálu. Prvních dvou dílů se naši borci zúčastnili ve velkém počtu, ve výsledkové listině můžeme najít jména Natálky, Haničky, Karči, Šimona, Honzíka, Kačky, Matese, Filipa, ze starších Michala,Viktorky, Patrika, Matouše, Filipa, Vojty, Kryštofa, Pítrse, Danka a z těch nejstarších nadějí se zapojili Eva, Tomáš, Dita, Dáša, Vlastík a Karel Leština. Zvlášť v dětské kategorii se to na startu hezky modrá. A naši mládežníci zase září na čelních místech průběžné tabulky. Doufám, že v neděli se v 10.30 na Stupni sejdeme v počtu stejně hojném, nebo dokonce hojnějším. Chtělo by to posílit řady dospělých.

průběžné pořadí po 2.kole: 2_kolo_ZBP

Poslední články

Valná hromada TJ VS Kadaň Z.s.

Dne 14.12.2021 v 17:00 hod se na Loděnici TJ uskuteční Valná hromada TJ Vodní sporty Kadaň z.s. Program: zahájení volba návrhové a mandátové komise projednání návrhu na změnu stanov seznámení s hospodařením TJ výroční zprávy oddílů zpráva mandátové komise...