Zimní běžecký pohár úspěšně zahájen

autor: | 8. Lis 2017 | Nezařazené

Zima už se blíží a v neděli nás čeká již 3.kolo tradičního běžeckého seriálu. Prvních dvou dílů se naši borci zúčastnili ve velkém počtu, ve výsledkové listině můžeme najít jména Natálky, Haničky, Karči, Šimona, Honzíka, Kačky, Matese, Filipa, ze starších Michala,Viktorky, Patrika, Matouše, Filipa, Vojty, Kryštofa, Pítrse, Danka a z těch nejstarších nadějí se zapojili Eva, Tomáš, Dita, Dáša, Vlastík a Karel Leština. Zvlášť v dětské kategorii se to na startu hezky modrá. A naši mládežníci zase září na čelních místech průběžné tabulky. Doufám, že v neděli se v 10.30 na Stupni sejdeme v počtu stejně hojném, nebo dokonce hojnějším. Chtělo by to posílit řady dospělých.

průběžné pořadí po 2.kole: 2_kolo_ZBP

Předchozí články

Informace k závodům pořádaným naší TJ

Vzhledem k současnému stavu jsou letošní závody v rychlostní kanoistice - Kadaňský Kilometr a Memoriál Karla Leštiny zrušeny. Závody malých dračích lodí Kadaňský Drak se také ruší, s tím, že po dohodě s vedoucím oddílu budou draci hledat možnost uspořádání těchto...

Vyjádření k současnému nouzovému stavu.

K dnešnímu dni dochází k uvolňování některých opatření v režimu nouzového stavu. Naše TJ však zatím nebude měnit nastavená opatření. Vstup do posilovny a šaten bude i nadále uzavřen a horní loděnice také. Pokud se týká posilovny tak nejsme schopni zajistit nastavená...