Vyjádření k současnému nouzovému stavu.

autor: | 24. Dub 2020 | Nezařazené

K dnešnímu dni dochází k uvolňování některých opatření v režimu nouzového stavu. Naše TJ však zatím nebude měnit nastavená opatření. Vstup do posilovny a šaten bude i nadále uzavřen a horní loděnice také. Pokud se týká posilovny tak nejsme schopni zajistit nastavená pravidla ohledně dozoru, dezinfikování a kontroly dodržování nařízení. Nadále se tak budeme řídit doporučeními ČUS a ČSK. Děkujeme za pochopení. Držte se a mějte trpělivost v této nešťastné době.

Předchozí články

Informace k závodům pořádaným naší TJ

Vzhledem k současnému stavu jsou letošní závody v rychlostní kanoistice - Kadaňský Kilometr a Memoriál Karla Leštiny zrušeny. Závody malých dračích lodí Kadaňský Drak se také ruší, s tím, že po dohodě s vedoucím oddílu budou draci hledat možnost uspořádání těchto...