Vyjádření k současnému nouzovému stavu.

24. dubna 2020

K dnešnímu dni dochází k uvolňování některých opatření v režimu nouzového stavu. Naše TJ však zatím nebude měnit nastavená opatření. Vstup do posilovny a šaten bude i nadále uzavřen a horní loděnice také. Pokud se týká posilovny tak nejsme schopni zajistit nastavená pravidla ohledně dozoru, dezinfikování a kontroly dodržování nařízení. Nadále se tak budeme řídit doporučeními ČUS a ČSK. Děkujeme za pochopení. Držte se a mějte trpělivost v této nešťastné době.

Poslední články

Valná hromada TJ VS Kadaň Z.s.

Dne 14.12.2021 v 17:00 hod se na Loděnici TJ uskuteční Valná hromada TJ Vodní sporty Kadaň z.s. Program: zahájení volba návrhové a mandátové komise projednání návrhu na změnu stanov seznámení s hospodařením TJ výroční zprávy oddílů zpráva mandátové komise...