Upozornění na uzavření loděnice a zrušení jarní brigády .

autor: | 16. Bře 2020 | Nezařazené

Vážení přátelé , vzhledem k vyhlášení nouzového stavu jsme nuceni až do odvolání uzavřít loděnici – a to úplně.

Dnešním dnem bylo provedeno uzamčení prostor šaten a posilovny – až do odvolání.

Tréninky s Vámi proberou Trenéři vašich skupin – více méně se však bude jednat o individuální trénink.

Předchozí články

Informace k závodům pořádaným naší TJ

Vzhledem k současnému stavu jsou letošní závody v rychlostní kanoistice - Kadaňský Kilometr a Memoriál Karla Leštiny zrušeny. Závody malých dračích lodí Kadaňský Drak se také ruší, s tím, že po dohodě s vedoucím oddílu budou draci hledat možnost uspořádání těchto...

Vyjádření k současnému nouzovému stavu.

K dnešnímu dni dochází k uvolňování některých opatření v režimu nouzového stavu. Naše TJ však zatím nebude měnit nastavená opatření. Vstup do posilovny a šaten bude i nadále uzavřen a horní loděnice také. Pokud se týká posilovny tak nejsme schopni zajistit nastavená...