Ohlédnutí za MČR v Račicích

autor: | 7. Srp 2018 | Nezařazené

Na mistrovský závod (20.-22.7., Račice) jsme odjížděli už ve čtvrtek, v téměř kompletním složení (11 nejmenších nadějí, 5 mladých mužů, 2 dospěláci a 2 veteráni), hlavně sbírat zkušenosti a zážitky. Medailové ambice jsme letos opravdu neměli, plán trenérky zněl: 2x 4.místo a budem rádi. Všechny plány vyšly na výbornou – zážitků víc než dost, setkání s Pepou Dostálem i kamarády ze soustředění na Hracholuskách. Parádních umístění víc než dost a dokonce i 3 medaile!

Ale popořadě: v pátek 6.místo Patrika a Filipa v deblu 1000m a stříbro Standy Hamáka C1 veteránů

sobota: 500m – 6. místo Roman, 5. Dáša Březinová, 4. Matoušek v deblu s Matyášem Malým, 4. Natálka a pak to konečně cinklo – dva bronzy – nejdřív Šíma a pak Romča v deblu s Víťou Vohryzkou (UL)!!!!

neděle: 1000m – 7.místo Natynka

200m – 5. Roman a Dáša, 8.Vojta a Fůča v deblu

Všichni si závody i v horku užili. Všichni zaslouží obrovskou pochvalu –  pádlovali na své maximum, nikdo nezmeškal start a všichni dojeli do cíle. Některým chyběl kousek štěstí a většině hromada zkušeností, ale ty jsme všichni nabrali, takže už se těšíme na další závody!!!

rac raci racic racice

Předchozí články

Informace k závodům pořádaným naší TJ

Vzhledem k současnému stavu jsou letošní závody v rychlostní kanoistice - Kadaňský Kilometr a Memoriál Karla Leštiny zrušeny. Závody malých dračích lodí Kadaňský Drak se také ruší, s tím, že po dohodě s vedoucím oddílu budou draci hledat možnost uspořádání těchto...

Vyjádření k současnému nouzovému stavu.

K dnešnímu dni dochází k uvolňování některých opatření v režimu nouzového stavu. Naše TJ však zatím nebude měnit nastavená opatření. Vstup do posilovny a šaten bude i nadále uzavřen a horní loděnice také. Pokud se týká posilovny tak nejsme schopni zajistit nastavená...