Kanoisti na horách

4. listopadu 2018

Podzimní prázdniny strávili naši nejmenší na horách. V okolí Božího Daru se proháněli na kole, běhali, šlapali a posilovali, v penzionu Daniela relaxovali, regenerovali, protahovali, jedli a spali. Počasí se opravdu předvedlo, od téměř letních teplot, až po fujavici a 5 cm sněhu při výšlapu na Klínovec, kde jsme oslavili 100 let naší republiky. Společně s Kanoistikou Hradec jsme tak úspěšně zahájili zimní přípravu. Děkujeme trenérce Evě a všem rodičům za spoustu zážitků.

ka kan kano kanoi kanois kanoisti n kanoisti

Poslední články

Valná hromada TJ VS Kadaň Z.s.

Dne 14.12.2021 v 17:00 hod se na Loděnici TJ uskuteční Valná hromada TJ Vodní sporty Kadaň z.s. Program: zahájení volba návrhové a mandátové komise projednání návrhu na změnu stanov seznámení s hospodařením TJ výroční zprávy oddílů zpráva mandátové komise...