Kadaňští kajakáři se stali několikanásobnými MISTRY SVĚTA!

4. října 2018

Kajakáři TJ VS Kadaň ve složení Roman Müller, Filip Šmátrala, Patrik Šmátrala a Matouš Řezníček se společně se svým pádlujícím trenérem Vojtěchem Müllerem nominovali 5. srpna v Brně do reprezentační posádky dračích lodí.

Další týdny před odletem do Atlanty museli absolvovat velmi náročnou fyzickou přípravu ve formě každodenních tréninků, víkendových intenzivních soustředění a závodů. 
Díky této poctivé přípravě nejenže získali naši kajakáři v juniorské kategorii titul Mistrů světa, ale nemalou měrou se podíleli i na parádních výsledcích seniorské posádky, kterou doplňovali.
Velké poděkování patří TJ Vodní sporty Kadaň a Městu Kadaň za významnou podporu.
atla atlan

Poslední články

Valná hromada TJ VS Kadaň Z.s.

Dne 14.12.2021 v 17:00 hod se na Loděnici TJ uskuteční Valná hromada TJ Vodní sporty Kadaň z.s. Program: zahájení volba návrhové a mandátové komise projednání návrhu na změnu stanov seznámení s hospodařením TJ výroční zprávy oddílů zpráva mandátové komise...