Kadaňští kajakáři se stali několikanásobnými MISTRY SVĚTA!

autor: | 4. Říj 2018 | Nezařazené

Kajakáři TJ VS Kadaň ve složení Roman Müller, Filip Šmátrala, Patrik Šmátrala a Matouš Řezníček se společně se svým pádlujícím trenérem Vojtěchem Müllerem nominovali 5. srpna v Brně do reprezentační posádky dračích lodí.

Další týdny před odletem do Atlanty museli absolvovat velmi náročnou fyzickou přípravu ve formě každodenních tréninků, víkendových intenzivních soustředění a závodů. 
Díky této poctivé přípravě nejenže získali naši kajakáři v juniorské kategorii titul Mistrů světa, ale nemalou měrou se podíleli i na parádních výsledcích seniorské posádky, kterou doplňovali.
Velké poděkování patří TJ Vodní sporty Kadaň a Městu Kadaň za významnou podporu.
atla atlan

Předchozí články

Informace k závodům pořádaným naší TJ

Vzhledem k současnému stavu jsou letošní závody v rychlostní kanoistice - Kadaňský Kilometr a Memoriál Karla Leštiny zrušeny. Závody malých dračích lodí Kadaňský Drak se také ruší, s tím, že po dohodě s vedoucím oddílu budou draci hledat možnost uspořádání těchto...

Vyjádření k současnému nouzovému stavu.

K dnešnímu dni dochází k uvolňování některých opatření v režimu nouzového stavu. Naše TJ však zatím nebude měnit nastavená opatření. Vstup do posilovny a šaten bude i nadále uzavřen a horní loděnice také. Pokud se týká posilovny tak nejsme schopni zajistit nastavená...