Kadaňské naděje na Hracholuskách

17. července 2018

Začátek prázdnin už si nelze představit jinak, než dřinu na přehradě. Proto se i letos větší část týmu Nadějí (Karča, Kačka, Lucka, Lenča, Vlastička, Elinka, Natálka, Hanička, Leontýnka, Šimon, Vítek, Honza a Miky) i kompletní mládežnická sekce závoďáků (Romča, Patrik, Filip, Matoušek a Míša) vypravily pod trenérským vedením Evy, Vojty a Michala Fuči na přehradu Hracholusky. Tato tradiční tréninková destinace většiny oddílů nás přivítala několika organizačními změnami i víceméně suprovým počasím. Přes počáteční zmatky s ubytováním a stravováním jsme se rychle přenesli a mohli tvrdě zamakat. Počasí (až na asi 2 deštivé chladnější  dny) bylo víc než příznivé, takže napádlovaných kilometrů přibývalo. Užívali jsme si ale i odpočinkových aktivit – výlet do Stříbra a do dolu, pokladovka, stavění domečků, polední a večerní zpívání, táboráky, stezka odvahy… Nezapomnělo se ani na tradiční křtění nováčků hracholuským bahnem a vodou. Svou tělesnou kondici jsme samozřejmě vylepšovali i ranním klusem a podvečerním strečinkem. Po 2 týdnech tvrdé práce můžou všichni říct, že se výrazně zlepšili v technice a rychlosti a že jsou skvěle připraveni do Račic na MČR, kam vyrážíme už ve čtvrtek. A všichni věříme, že vám ty medaile přivezeme!!

Poděkování i všem rodičům a kamarádům, bez kterých by na Hrachách nebyla taková pohoda a prima nálada

hr hra hrac hrach hracho hrachol hracholu