Kadaňské naděje na Hracholuskách

autor: | 17. Čvc 2018 | Nezařazené

Začátek prázdnin už si nelze představit jinak, než dřinu na přehradě. Proto se i letos větší část týmu Nadějí (Karča, Kačka, Lucka, Lenča, Vlastička, Elinka, Natálka, Hanička, Leontýnka, Šimon, Vítek, Honza a Miky) i kompletní mládežnická sekce závoďáků (Romča, Patrik, Filip, Matoušek a Míša) vypravily pod trenérským vedením Evy, Vojty a Michala Fuči na přehradu Hracholusky. Tato tradiční tréninková destinace většiny oddílů nás přivítala několika organizačními změnami i víceméně suprovým počasím. Přes počáteční zmatky s ubytováním a stravováním jsme se rychle přenesli a mohli tvrdě zamakat. Počasí (až na asi 2 deštivé chladnější  dny) bylo víc než příznivé, takže napádlovaných kilometrů přibývalo. Užívali jsme si ale i odpočinkových aktivit – výlet do Stříbra a do dolu, pokladovka, stavění domečků, polední a večerní zpívání, táboráky, stezka odvahy… Nezapomnělo se ani na tradiční křtění nováčků hracholuským bahnem a vodou. Svou tělesnou kondici jsme samozřejmě vylepšovali i ranním klusem a podvečerním strečinkem. Po 2 týdnech tvrdé práce můžou všichni říct, že se výrazně zlepšili v technice a rychlosti a že jsou skvěle připraveni do Račic na MČR, kam vyrážíme už ve čtvrtek. A všichni věříme, že vám ty medaile přivezeme!!

Poděkování i všem rodičům a kamarádům, bez kterých by na Hrachách nebyla taková pohoda a prima nálada

hr hra hrac hrach hracho hrachol hracholu

Předchozí články

Informace k závodům pořádaným naší TJ

Vzhledem k současnému stavu jsou letošní závody v rychlostní kanoistice - Kadaňský Kilometr a Memoriál Karla Leštiny zrušeny. Závody malých dračích lodí Kadaňský Drak se také ruší, s tím, že po dohodě s vedoucím oddílu budou draci hledat možnost uspořádání těchto...

Vyjádření k současnému nouzovému stavu.

K dnešnímu dni dochází k uvolňování některých opatření v režimu nouzového stavu. Naše TJ však zatím nebude měnit nastavená opatření. Vstup do posilovny a šaten bude i nadále uzavřen a horní loděnice také. Pokud se týká posilovny tak nejsme schopni zajistit nastavená...