Kadaň se předvede v Atlantě

autor: | 7. Srp 2018 | Nezařazené

Skvělá zpráva přišla v neděli z Brna – hned pět našich borců se kvalifikovalo na  Mistrovství světa dračích lodí ICF 2018 do americké Atlanty, které se uskuteční od 12. do 16. září. Juniorská reprezentace čítá 18 členů, mezi nimi se skví jména Roman Müller, Patrik Šmátrala, Filip Šmátrala a Matouš Řezníček!!! Své mladší kolegy doplní v seniorské repre Vojta Müller. Kluci skvěle zabojovali v testech v rámci hlavního soustředění na Brněnské přehradě. Gratulujeme, držíme palce a jsme moc hrdí.

Více informací najdete třeba zde

Předchozí články

Informace k závodům pořádaným naší TJ

Vzhledem k současnému stavu jsou letošní závody v rychlostní kanoistice - Kadaňský Kilometr a Memoriál Karla Leštiny zrušeny. Závody malých dračích lodí Kadaňský Drak se také ruší, s tím, že po dohodě s vedoucím oddílu budou draci hledat možnost uspořádání těchto...

Vyjádření k současnému nouzovému stavu.

K dnešnímu dni dochází k uvolňování některých opatření v režimu nouzového stavu. Naše TJ však zatím nebude měnit nastavená opatření. Vstup do posilovny a šaten bude i nadále uzavřen a horní loděnice také. Pokud se týká posilovny tak nejsme schopni zajistit nastavená...