Jedna z nejúspěšnějších sezón v historii TJ VS Kadaň

autor: | 4. Říj 2018 | Nezařazené

V letošním roce se díky výraznému přílivu dětí se zájmem o kanoistiku podařilo absolvovat nejen několik intenzivních soustředění, ale zejména bylo možné kadaňské kanoisty vidět na stupních vítězů na více než dvaceti závodech po celé republice. Třešničkou na dortu pak byla nominace našich juniorů na MS dračích lodí v Atlantě, odkud přivezli kovy nejcennější.

Počasí nám během letní přípravy opravdu velmi přálo, a tak jsme mohli trénovat na vodě téměř každý den, což se na výsledcích a hlavně na pohodě při závodech spravedlivě odrazilo.

Nyní nás čeká posledních pár krásných dnů na vodě, začínáme se běhacími tréninky připravovat na seriál ZBP, máme před sebou podzimní cykloatletické soustředění a zimní soustředění na běžkách na Božím Daru.

Seznam závodů, jichž se zúčastnila mládež TJ VS Kadaň v letošní sezoně:

MČR 5 km mládež a veteráni
I. NZ Račice
Velká cena Chomutova
Ústecký kilometr
NZ juniorů Račice a ČP mládeže
Kadaňský kilometr
Memoriál Karla Leštiny
Kadaňský drak
O štít města Plzně
Sedlecká 500
MČR krátké tratě Račice
Mezinárodní Mistrovství Moravy Slovácká 500
VML, ONV
Pohár Sezemic
46. Černožický km
Memoriál Bóži Karlíka a Bacunda Cup
Mistrovství Moravy dračích lodí
Mistrovství ČR ČADL
Mistrovství světa DL Atlanta
Jablonecký trojúhelník
Kojetínský maraton
Velká Cena Sparty

Eva Vaňasová (trenér II. třídy TJ VS Kadaň)

Předchozí články

Informace k závodům pořádaným naší TJ

Vzhledem k současnému stavu jsou letošní závody v rychlostní kanoistice - Kadaňský Kilometr a Memoriál Karla Leštiny zrušeny. Závody malých dračích lodí Kadaňský Drak se také ruší, s tím, že po dohodě s vedoucím oddílu budou draci hledat možnost uspořádání těchto...

Vyjádření k současnému nouzovému stavu.

K dnešnímu dni dochází k uvolňování některých opatření v režimu nouzového stavu. Naše TJ však zatím nebude měnit nastavená opatření. Vstup do posilovny a šaten bude i nadále uzavřen a horní loděnice také. Pokud se týká posilovny tak nejsme schopni zajistit nastavená...